Prosinec 2007

Mám pro Vás....

28. prosince 2007 v 17:53 | Nicole
Překwapeníííí xP...taQ*...teď si jen počkej tak do 22:00 a bude to hotový :-))

Do koho by šla?! (Nicole)

27. prosince 2007 v 21:57 | Nicole
Už máte nový bravo?!...že né?!..( ok, ok..ja taky ne xD) ..Je tam Nicole a "posuzuje" žhavý kluky současnosti ^.^..(i když....někteří mi teda nepřipadaj o_O ) ...mno tak udělejte "klik" na obrázek (ten se samozdřejmně zvětší xD) a můžete číst...docela zajímavé xP...

Toho si nevšímejte...

26. prosince 2007 v 22:22 | Nicole
Dneska je to nějaký divný o_O...nic se mě nelíbí xD.....prostě dneska byl takovej "zkušební" den....byly tu tři design (teda, jeden z nich tu pořát je xD), ale zítra vymyslím jinej, protože tenhle se mi taky moc nelíbí ....Já vím, blog není jen o designu ....ale jednou to přijít muselo xD...a ještě sem si změnila přezdívku z Nicole - na - Pussy xD...velká to změna xP...takže zítra to tu bude ddoufám, už "normální" xD....

Dálečky plo Vás (první várka xD)

24. prosince 2007 v 1:31 | Nicole
(druhá várka bude později xP..)
Tag to jsou ty slíbené "dárečky" :-)..doufám, že se líbí a "hóó hóó hóó Šťastné a Veselé" xD

Vánoční design...

24. prosince 2007 v 1:30 | Nicole
Yeas xD...nj..je tu Vánoční design...dělala jsem dneska (na Vánoce..juhůů xD) v 1 hodinku "večír" a jde to taky potnat xD..mě co moc nelíbí, co Vám?...

Název : Merry Christmas (jak jinak, že?xD)

Od : 24.12.07
Do : (to vím přesně) 26.12.07 (protože se mi moc nelíbí xD)

Ikonka : žádná nebude!...xP...

Vánoční hudba na blogu (jen 24.12 xD)

24. prosince 2007 v 1:05 | Nicole
Tak, a při té příležitosti Vám něco k těm Vánocům napíšu .

Přeji Vám překrásné Vánoce...ne dobře...já neumím být taková eh...vážná

Takže veselý Vánoce, hodně dárečků a radosti......(popřála bych Vám toho víc, ale to si nechám až na Silvestra ..a za "okamžik" tu budou menší dárečky...ale jen jedny..ostatní přidám zítra :-))


Žeby..nowinky?!

23. prosince 2007 v 1:27 | Nicole
Yeah...taQ* první to, co připravuju :-)

1.Nový design :-)
2.něco pro vás, na vánoce :-)
3.nějaký článečky xD..ano, jako vždy xP..

A co pro vás připravuju s "někým"

Já a moje kámoška sme se rozhodly udělat takovou "parodii" na I Don´t Need a Man ...už asi před měsícem xD...choreografii umím jen já a když se ji to snažím naučit, tak se vždycky něco "přihodí" bude to s náma natáčet ještě jedna holka...nerada to říkám, ale je to totální dřevo, doufám, že se mi podaří ji nějak....řekněme "změnit" xD...myslím, že se máte na co těšit xD...ale nevím, kdy přesně to bude hotový (nejdřív tak za sto let ;-)) , no prostě někdy to bude...mějte se...a zítra tu asi moc nebudu, proto se mi odpoledne nebude chtít a večer du zpívat do kostela...je to hrozný já vím.....sem se neměla přihlásit na koledy xD....a v tom blbym kostele je děsná zima (omlouvám se pobožným ale je to pravda...grr)..no tak se mějte (zase xD...je pozdě a já melu blbosti..klid...)

Jakási "parodie" na PCD xD

23. prosince 2007 v 1:20 | Nicole
T yholky sou asi...mírně přiopilé při tom natáčení xD (ale jen v některým scénách ;-)), ale já bych vlastně raději neměla mít k tomuto připomínky xD

princezna Melody x))

23. prosince 2007 v 0:47 | Nicole

Jess s.....

23. prosince 2007 v 0:39 | Nicole
fanyskou?....no newim xD..ale Jessinka vypadá dost zajímavě...jako to oblečení (hh..) a je nenamalovaná (spoň se mi zdá :-))..takže další, docela hezká a pro mě neznámá fotečka :-)

Nicole hraje na automatech !

23. prosince 2007 v 0:35 | Nicole
No tag ne, kecám xD..je to z akce : VMA Arrivals
moc jí to tam sluší a je to z 9.září tohoto roku :-)

Deichman - boty xD

23. prosince 2007 v 0:26 | Nicole
Ano...teda ne, kecam xD...jsou to jen fotky, které jsou "nafoceny" z toho katalogu "Deichman" :-)....
And Nicky s katalogem (určitě graficky udělaný xD..nemyslim, že by držela českej katalog ;-))..je k tomu text co Nicole vzkázala/dodala nebo jí to dali za úkol..to je jedno xD..hlavní je, že se tam podepsala xD...(teda to asi není její podpis..já vím xD)

Will.I.Am

22. prosince 2007 v 13:41 | Nicole
Další člen skupiny Black Eyed Peas vydává svojí sólovou desku. Po Fergii je to Will.I.Am a jeho album se jmenuje "Songs About Girls", tedy česky "Písničky o holkách". Jak Will.I.Am přiznává, album bylo inspirováno rozchodem s přítelkyní před 4 lety. "Zlomilo mi to srdce, že jsem jí zlomil srdce ... Byl jsem mladý a dělal jsem destruktivní věci" Album bude vycházet dokonce pod jeho vlastním labelem, který se jmenuje celkem jednoduše Will.I.Am Music (mnozí jistě ví, že například nové album Macy Gray vyšlo také na tomto labelu). Prvním singlem je skladba "I Got it from My Mama", která už zní ze všech rádií. Will.i.am vysvětluje: "Je to o holkách a jejich mámách: pokud je holka pěkná a její máma ošklivá, tak za pár let bude holka taky ošklivá. Je to o tom, že si máš vybírat holky s pěknejma matkama."
(Heh tak to je něco xD....zaujalo mě to docela..proto to sem dávám a taky proto, že spolupracolal i s Nicole :-)....a taky můžu potvrdit, že to není pravda to co on říká xD)

Nicole & Tom

20. prosince 2007 v 21:55 | Nicole
Tokio Hotel a co tam nevidím..Nicole & Toma.....video trvá 6:14 & Nicole tam můžete vidět od (shruba) 4 :55 s Williamem a potom s tim Tomem no....(upozorňuju, že ta část, kde je to jen a jen o TH je taky zajímavá xD xD...chvíli sem nemohla taky rozdejchat to, jak měli "spršku" v živym vystoupení xD..a etě je dobrý, jak si Nicky a Tom povidaj "z ucha do ucha" xD..asi tam byl hluk mno...)
Jsem šťastná, že ho Nicole nechce, protože je mladej (ona by ho určitě nechtěla ani kdyby mladej nebyl, ale grr...já bych se...já newim co xD..no prostě ne! ne! ne! xDa vidíte, jak na ňu hrabe...tyjo hrozný...mám trauma xD..)

PCD -Buttons parody

20. prosince 2007 v 13:36 | Nicole
xD..ja nemužu...ti kluci to udělali fakt dobře...a nejlepší je na začátku "I´m not Nicole" xD....a vymysleli si k tomu vlastní text xD..o to je to ještě lepčí xP...hlavně ten kluk co "hlaje" Nicole je drsnej...no šak se podívejte xD (a ke konci zpívaj ještě Don´t Cha xD)

Ehm....PUssycat Dolls ??

19. prosince 2007 v 22:20 | Nicole
Heh...mě připadá, že půlka těch holek spí a půlka je upe mimo xD....prostě číňani, nebo ja nefim...ale je to dost ujetý xD

Maličko přitloustlá Doll xD

19. prosince 2007 v 22:19 | Nicole
Tééda...dneska nacházím zajímavý věci xD

Nňááu xD

19. prosince 2007 v 22:17 | Nicole
Docela povedený ^.^..i když nevím, kdo je ta "slečna" ..tag nějak uprostřed xD

Donny Deutsch 50th Birthday (15.12. 07)

18. prosince 2007 v 15:02 | Nicole
Ya fim, že to není "koncert", ale zpíj?..zpívaj..to je vždycky takovej..koncert xD
Další fotečky budou příště bo ten blbej blog.cz zas blbne...

Nicole v Rap - Up

18. prosince 2007 v 14:34 | Nicole