Info o Nicole

30. listopadu 2007 v 22:56 | Nicole
Celé jméno: Nicole Prescovia Scherzinger
Datum narození: 29. června 1978
Místo narození: Honolulu, Havajské ostrovy, USA
Znamení: Rak
Krátce o životě Nicole Scherzinger
Exotická kráska Nicole Scherzinger se narodila 29.června v Honolulu s Hawaisko - Rusko - Filipinským původem. Její velká Hawaiská rodina měla svůj vlastní pořad v televizi, kde její matka vystupovala jako hlavní tanečnice. Když Nicole bylo 6 její rodina se přestěhovala se do Louisville. Jak Nicole říká "Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé kačátko".
Ale Nicole vždy věděla, že právě ona se má stát zpěvačkou. Během střední a vysoké školy navštěvovala také uměleckou školu. Její první profesionální vystoupení bylo v divadle herců v Louisville. Když nastoupila na státní univerzitu v Daytonu, která se specializovala na divadlo a tanec, tak hned hrála hlavní role v každém hudebním představení. O tři roky později zkusila i místní modeling. V té době, rocková skupina Days Of The New hledala zpěvačku.
Nicole nahrála se skupinou několik písniček a pak se vrátila do školy. Ale producent Scott její písničky slyšel a zavolal jí, později s ním vydala druhé album. Když se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert, odpověď byla "ano". Nicméně po koncertě se vrátila domů k práci a začala psát vlastní hudbu. Zúčastnila se také konkursu Popstars a poté vznikla dívčí skupina Eden's Crush, která vyplývala z Popstars. Tato skupina mimo jiné cestovala s N*sync a Jessicou Simpson.
Přesto Nicole říká: "Bylo těžké vydržet spolu když jsme to ani nechtěli".Teď když už bylo po všem, skupina se rozpadla, Nicole se stěhuje do L.A. Vrátila se k sólové dráze. Také si zahrála v několika filmech. Získala role například ve filmech Chasing Papi jako slečna Rico nebo v My Wife and Kids jako modelka. O The Pussycat Dolls se dozvěděla díky své spolubydlící. Zazpívala před manažerem a ten z ní udělal hlavní zpěvačku skupiny. Nicole je jedinou členkou, která píše písně pro skupinu The Pussycat Dolls. Ve skupině The Pussycat Dolls vystupuje pod přezdívkou Nicole Kea.
Nicole momentálně chystá svoje sólové album s názvem "Her Name Is Nicole". Na tomto albu s Nicole spolupracovaly mimo jiné hvězdy jako Akon, Timbaland nebo Kanye West.
Nicole Scherzineger a její nej
Oblíbená písnička: Feelin Good - od PCD
Oblíbená skupina: U2
Oblíbený film: Napoleon Dynamite
Hobby: Poslouchání hudby, pláž, občas píše romány.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama