Listopad 2007

Bravo (M. Wilfling)

30. listopadu 2007 v 23:52 | Nicole
tu je pěkná :-)

Info o mě

30. listopadu 2007 v 23:11 | Nicole
Jméno : Zuzanka :-)
Přijmení : se neříká....ale je hrozitánský xP
Věk : 13
Proč jsem založila tento blog : Ne, že bych se nudila...o zábavu mám postaráno dost xD, ale prostě mě to baví a když mám čas, ráda najdu nějaký info nebo fotečky PCD na blog :-)
Proč mám blog zrovna o Pussycat Dolls? : Jak už jsem jednou napsala...je to moje nejobl. skupina, která má prostě úžasný písničky a taky jim vděčím za to, co semnou teď je.Sice jsem ještě před rokem (nebo dvěma xD) chodila pořát ven a měla hodně kámošů, ale teď mi to vyhovuje víc (kámoši už nejsou takový jací byli protože začli kouřit atd. a já na to jaksik nejsem xP), protože jsem se naučila výborně tančit, umím většinu jejich písniček docela dobře zazpívat, umím taky docela dobře jejich taneční choreografie (i když Buttons vázne xD) ...mno prostě je ze mě novej člověk, kterej alespoň ví co chce a co ho pořádně baví :-)

Info o Ashley

30. listopadu 2007 v 22:59 | Nicole

Ashley Roberts

tanečnice, zpěvačka, modelka

Datum narození: 14.09.1981 Místo narození: Phoenix Znamení: Panna

životopis : Už od tří let se věnuje tanci a od desíti let zpěvu. Její táta byl bubeník a dealer aut, mamka je instruktorka pilates. Před 4 roky se přestěhovala do Los Angeles, kde studovala moderní tanec. Ashley je také profesionální modelka, předváděla na módních molech společně s Rihannou a Kate Moss. Objevila se v reklamách, a nejvíce se proslavla, když se stala členkou the Pussycat Dolls

Info o Jessice

30. listopadu 2007 v 22:59 | Nicole

Jessica Sutta

Zpěvačka

Datum narození: 15.05.1982 Místo narození: Miami, Florida, USA Znamení: Býk

životopis : Jessica Sutta se už od čtrnácti věnuje tanci. Chodila do taneční školy, kde ji uchvátil balet a začala se mu věnovat, ale pozranění se soustředila na divadlo. Až po několika měsících se opět vrátila k tanci. Jessica je členkou dívčí skupiny The Pussycat Dolls.

Info o Carmit

30. listopadu 2007 v 22:58 | Nicole

Carmit Bachar

zpěvačka

Datum narození: 04.09.1974 Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA Znamení: Panna

životopis : Carmit Bachar je členkou dívčí skupiny The PussyCat Dolls. Carmit založila neziskovou organizaci (Smile with me) pro děti,které trpí rozštěpem rtu.Sama ho má,ale je k nepoznání.Vystupovala v klipu,v reklamách a vedlejších rolích ve filmech.

Info o Kimberly

30. listopadu 2007 v 22:57 | Nicole

Kimberly Wyatt

Zpěvačka

Datum narození: 04.02.1982 Místo narození: Warrensburg, Missouri, USA Znamení: Vodnář

životopis: Kimberly Wyatt tancovala od sedmi let, od 14 si tak přivydělávala na studia. V sedmnácti dostudovala a odletěla do Las Vegas, kde chodila na konkursy. Tancovala na zaoceánských parnících i v kasínech: Potom se přestěhovala do L.A a objevila se v klipu Nicka Lacheye, kde si jí všiml Robin... Kimberly je členkou dívčí skupiny pussycat dolls

Info o Melody

30. listopadu 2007 v 22:56 | Nicole
Datum narození:28.09.1984
Místo narození:Phoenix,Arizona.USA
Znamení:Váhy
Melody je členkou skupiny PCD.Po Nicol je druhou nejvýznamějši zpěvačkou skupiny.Melody má úžasný hlasový rozsah po své mexické babičce,která byla zpěvačkou a její afroamerický dědeček byl bluesový kytarista.Ještě před tím než se dostala do PCD doprovázela řadu zpěvaček a zpěváku.
jinak..přezdívku má Baby Doll protože je nejmladší!!:-)

Info o Nicole

30. listopadu 2007 v 22:56 | Nicole
Celé jméno: Nicole Prescovia Scherzinger
Datum narození: 29. června 1978
Místo narození: Honolulu, Havajské ostrovy, USA
Znamení: Rak
Krátce o životě Nicole Scherzinger
Exotická kráska Nicole Scherzinger se narodila 29.června v Honolulu s Hawaisko - Rusko - Filipinským původem. Její velká Hawaiská rodina měla svůj vlastní pořad v televizi, kde její matka vystupovala jako hlavní tanečnice. Když Nicole bylo 6 její rodina se přestěhovala se do Louisville. Jak Nicole říká "Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé kačátko".
Ale Nicole vždy věděla, že právě ona se má stát zpěvačkou. Během střední a vysoké školy navštěvovala také uměleckou školu. Její první profesionální vystoupení bylo v divadle herců v Louisville. Když nastoupila na státní univerzitu v Daytonu, která se specializovala na divadlo a tanec, tak hned hrála hlavní role v každém hudebním představení. O tři roky později zkusila i místní modeling. V té době, rocková skupina Days Of The New hledala zpěvačku.
Nicole nahrála se skupinou několik písniček a pak se vrátila do školy. Ale producent Scott její písničky slyšel a zavolal jí, později s ním vydala druhé album. Když se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert, odpověď byla "ano". Nicméně po koncertě se vrátila domů k práci a začala psát vlastní hudbu. Zúčastnila se také konkursu Popstars a poté vznikla dívčí skupina Eden's Crush, která vyplývala z Popstars. Tato skupina mimo jiné cestovala s N*sync a Jessicou Simpson.
Přesto Nicole říká: "Bylo těžké vydržet spolu když jsme to ani nechtěli".Teď když už bylo po všem, skupina se rozpadla, Nicole se stěhuje do L.A. Vrátila se k sólové dráze. Také si zahrála v několika filmech. Získala role například ve filmech Chasing Papi jako slečna Rico nebo v My Wife and Kids jako modelka. O The Pussycat Dolls se dozvěděla díky své spolubydlící. Zazpívala před manažerem a ten z ní udělal hlavní zpěvačku skupiny. Nicole je jedinou členkou, která píše písně pro skupinu The Pussycat Dolls. Ve skupině The Pussycat Dolls vystupuje pod přezdívkou Nicole Kea.
Nicole momentálně chystá svoje sólové album s názvem "Her Name Is Nicole". Na tomto albu s Nicole spolupracovaly mimo jiné hvězdy jako Akon, Timbaland nebo Kanye West.
Nicole Scherzineger a její nej
Oblíbená písnička: Feelin Good - od PCD
Oblíbená skupina: U2
Oblíbený film: Napoleon Dynamite
Hobby: Poslouchání hudby, pláž, občas píše romány.

Malililinkatej úvodíček...

30. listopadu 2007 v 22:54 | Nicole
Takže....jsem z5, ale už s jiným blogem.Doufám, že se vám tu bude líbit a zase se "spřátelíme" xP.O tento blog už se budu starat, to slibuji jelikož PCD upe děsně "žeru" a sou moje nej nej nej skupina ...:-)
Páško...Nicole alias Zuzanka xProzcestník - texty

30. listopadu 2007 v 22:28 | Nicole


rozcestník - videos

30. listopadu 2007 v 22:18 | Nicole

rozcestník - shootingy

30. listopadu 2007 v 22:16 | Nicole


rozcestník - Pussycat Dolls

30. listopadu 2007 v 19:27 | Nicole